Akcja “Serce dla Lwowa” zakończona sukcesem :)

Podobnie, jak w minionych latach nasza szkoła – za pośrednictwem  Wolontariatu szkolnego  – wzięła udział w akcji charytatywnej Serce dla Lwowa skierowanej do Polaków zamieszkujących dawne polskie województwa: lwowskie i tarnopolskie.
Zbiórka przeprowadzona na terenie szkoły objęła słodycze, trwałą żywność, artykuły higieniczne, opatrunkowe i szkolne, książki, zabawki i przytulanki.
Zebrane dary zostaną dostarczone na ręce P. Stanisława Łukasiewicza, przedstawiciela Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Poznaniu.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzinom za ogromne zaangażowanie w akcję.  Wolontariusze przez dwa dni segregowali, pakowali darowane produkty. Uzbierało się kilkanaście sporych katranów wypełnionych po brzegi – sami zobaczcie.

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie w akcji.

Wolontariusze z opiekunami.