Dziewczyny Mistrzyniami Poznania

Po zdecydowanym awansie do finału mieliśmy apetyt na zdobycie I miejsca w turnieju o Mistrzostwo Poznania. Jak się okazało na początek zmagań trafiliśmy drużynę z Gimnazjum nr 41, z którą od wielu lat toczymy zacięte, ale zwycięskie boje. Była tak i tym razem. Pierwsze dwie tercje, to wynik 2:2 z przewagą naszej drużyny. Trzecia tercja zapowiadała się bardzo ciekawie. Na szczęście to nasze dziewczyny ruszyły do ataku i zdobyły w tej części gry, aż pięć bramek. W kolejnych meczach graliśmy z Gimnazjum nr 55 i Gimnazjum nr 29 wygrywając kolejno 7:1 i 3:0. gratulacje za bardzo dobrą postawę sportową i życzymy sukcesu w finałach wojewódzkich.

 Skład drużyny:

Maria Kubzdela, Maria Wyrwińska, Martyna Wawrzyniak, Natalia Chudziak, Magda Mołoń, Maja Gosławska, Liwia Skorosz, Gosia Mizerska i Anna Kolecka.

 Trener: Łukasz Włoch

Fotorelacja w galerii – zapraszamy.