Trzy zwycięstwa Juniorek Młodszych

W Niechanowie odbył się I turniej Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kategorii Juniorka Młodsza, w którym wystartowały dziewczęta uczące się w Zespole Szkół Salezjańskich, a trenujące w UKS Salezjanie. Z różnych przyczyn drużyna zagrała w bardzo młodym składzie, ale poradziła sobie wyśmienicie. Wygrała trzy mecze i została liderem tabeli.

Wyniki:

 UKS Salezjanie Poznań – UKS Jarząbek Jarząbkowo 6:2

UKS Salezjanie Poznań – Radzevia Radzewo 11:7

UKS Refleks Gorzyce Wielkie – UKS Salezjanie Poznań 4:8

 Skład: Karolina Miłkowska, Agnieszka Bajer, Maja Gosławska, Martyna Wawrzyniak, Magdalena Mołoń, Ela Abai, Gosia Winter, Zosia Wawrzyniak, Zuza Jachowska i Basia Brzezińska.

Trenerzy: Kinga Paul – Wiciak i Łukasz Włoch

Gratulacje!

Fotorelacja w galerii – zapraszamy.