Wygrana Salosu w turnieju halowym

W sobotę 2 grudnia Żaki Salosu trenujący i uczący się w PSSP wzięli udział w turnieju halowym w SP w Kicinie. Dwa pierwsze mecze z rok młodszymi kolegami wygrali wysoko, ale prawdziwe wyzwanie czekało ich w trzecim meczu grupowym. Rywalem był gospodarz, czyli Kadet Kicin, który na wiosnę zagra w Grupie Mistrzowskiej WZPN. Mecz był w naszym wykonaniu bardzo dobry, ale niestety to rywale wygrali 1:0. Wyszliśmy z grupy na II miejscu i trafiliśmy na Suchary Suchy Las. Mecz na remis i zdecydowała dogrywka „holenderska” (co 60 sekund z boiska schodzi jeden zawodnik, kto zdobędzie pierwszy bramkę wygrywa). Trwała ona bardzo długo, ale w końcu zwycięską bramkę zdobył nasz… bramkarz Krystian. W finale spotkaliśmy się ponownie z Kadetem Kicin i bardzo chcieliśmy się zrewanżować. Prowadziliśmy 1:0, ale przeciwnik wyrównał. Znowu dogrywka, ale tym razem rozstrzygnięcie padło już w pierwszej minucie po kapitalnej akcji całego zespołu. Wygraliśmy 2:1 po bramce Szymona. Warto podkreślić, że Kuba zdobył aż 7 bramek, a Mati bardzo dobrze dyrygował grą całego zespołu.

Gratulacje!!!

Skład: Krystian Zalewski, Rafał Kisiel, Jan Wiśniewski, Szymon Włoch, Mateusz Rychlik, Karol Kotara, Jakub Zbąszyniak.

Trener: Łukasz Włoch

Fotorelacja w galerii – zapraszamy.