Złoty medal po bardzo dobrym turnieju!

Dziewczynki reprezentujące PSSP we Finale Mistrzostw Poznania w unihokeju nie chciały być gorsze od starszych koleżanek z gimnazjum i również wygrywając wszystkie mecze zdobyły złote medale. Trzeba przyznać, że zrobiły to w sposób imponujący nie dając szans żadnej drużynie. Warto podkreślić bardzo dobrą postawę naszych napastniczek, ale równie dobrą dziewczyn grających w obronie i w bramce.

Wyniki meczów:

Salezjanie – SP 3                    9:1 (Zosia Wawrzyniak 5, Ela Abai, Maja Dutkiewicz, Natalia Bożek,                                                                                   Weronika Krygier)

Salezjanie – SP 85                  10:3 ( Zosia Wawrzyniak 5, Ela Abai 3, Zosia Rudnicka, Natalia                                                   Bożek)

Salezjanie – SP 78                  8:0 ( Zosia Wawrzyniak 3, Maja Dutkiewicz, Ela Abai 3, Natalia                                                   Bożek)

Skład drużyny: Karolina Miłkowska, Marta Dutkiewicz, Maja Dutkiewicz, Zosia Wawrzyniak, Zosia Rudnicka, Natalia Bożek, Ela Abai, Gosia Winter, Weronika Krygier, Julia Kawecka, Dobrochna Wiśniewska, Monika Kłoda.

Trener: Łukasz Włoch

Gratulacje!

Fotorelacja w galerii – zapraszamy