Nagrody Miasta Poznania rozdane!

Wśród 244 nagrodzonych uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych znaleźli się nasi licealiści: Marcin Szwarc, Piotr Jóźwiak, Sebastian Podstawski, Jakub Stryczyński, Wojciech Zieliński, gimnazjalista Jakub Winiecki oraz nasi byli wychowankowie: Emilia Kawka, Stanisław Gardzielewski, Andrzej Jachowski i Marcin Janicki.
 
Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród finansowych odbyło się w auli Politechniki Poznańskiej. Z całą pewnością warto inwestować w swoje talenty. Nagrody mają charakter nie tylko symboliczny – mówił Przemysław Alexandrowicz, Radny Miasta i jednocześnie przewodniczący kapituły, która zdecydowała o tym, kto znalazł się na liście laureatów. Najważniejsza jest wiedza i umiejętności, ale konkretny, bo finansowy wymiar tych wyróżnień, jest także cenny. Pokazuje, że szczególny wysiłek i praca, by stać się laureatami wielu często ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych konkursów i olimpiad została przez miasto doceniona.
 
Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom, ich rodzicom i nauczycielom i życzymy, aby ten sukces wzmocnił pracę naszych uczniów podczas realizacji naukowych zadań i pasji!