…świąteczne życzenia…


Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?
Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie?
Dlaczego śpiewamy kolędy?

Dlatego, żeby się nauczyć miłości do Pana Jezusa.
Dlatego, żeby podawać sobie ręce.
Dlatego, żeby uśmiechać się do siebie.
Dlatego, żeby sobie przebaczać.

ks. Jan Twardowski

Święta Bożego Narodzenia, to wyjątkowy czas. Czas, w którym chcemy być dla tych, którzy są dla nas najważniejsi. Wystarczy być, spojrzeć, uśmiechnąć się do siebie, podać ręce i zapomnieć o tym, co dzieli. 

Potrzeba tak niewiele, aby Cud Bożego Narodzenia trwał cały rok. 

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom szkoły, Uczniom i Rodzicom życzymy radości z narodzenia Pana. Niech narodzone Boże Dzieciątko, towarzyszy wszystkim podczas rodzinnych spotkań, niech uczy prawdziwej miłości i błogosławi w Nowym Roku 2018.

Dyrekcja Zespołu Szkół Salezjańskich