IV miejsce w Wielkopolsce!

Dziewczyny reprezentując naszą szkołę w rozgrywkach o Mistrzostwo Województwa Wielkopolskiego w unihokeju najpierw zajęły II miejsce w turnieju półfinałowym pokonując szkoły z Drawska i Kórnika i przegrywając z Kębłowem, a następnie wzięły udział w turnieju finałowym. Niestety nie był to nasz najlepszy dzień i dość pechowo zajęliśmy IV miejsce. W pierwszym meczu przegraliśmy 1:0 z Koninem, który wszelkimi sposobami przeszkadzał nam w grze, a my niestety nie byliśmy skuteczni w sytuacjach których mieliśmy bardzo wiele. W meczu o III miejsce przegraliśmy z Łubowem dopiero po rzutach karnych. W tym meczu również zabrakło nam skuteczności. Na pewno nie jesteśmy zadowoleni z turnieju finałowego, bo wszyscy chcieliśmy zdobyć medal, ale warto podkreślić, że IV miejsce w Wielkopolsce, to też duże osiągnięcie!

Skład drużyny: Maria Kubzdela, Maria Wyrwińska, Maja Gosławska, Martyna Wawerzyniak, Liwia Skorosz, Małgorzata Mizerska, Anna Kolecka, Magdalena Mołoń, Natalia Chudziak i Agnieszka Bajer.

Trenerzy: Joanna Miłkowska i Łukasz Włoch

 Gratulacje!!

Fotorelacja w galerii – zapraszamy.