Dziewczyny z PSSP Mistrzyniami Wielkopolski!

W pierwszym dniu turnieju rozgrywanego w Zbąszyniu odbyły się mecze grupowe, w których wygraliśmy 3:0 z Brudzewem i 3:1 z Kotlinem oraz przegraliśmy z gospodarzem 2:0.

Awansowaliśmy do półfinału z drugiego miejsca i spotkaliśmy się w nim z dobrymi znajomymi z Paczkowa. Przeciwniczki pierwsze zdobywają bramkę, później wyrównujemy. Dług był remis, a minutę przed końcem wychodzimy na prowadzenie. Ale 20 sekund później…. znowu remis. Przed nami dogrywka i kolejne emocje. Wychodzimy na prowadzenie i utrzymujemy je do końca. Jesteśmy w finale!
Tam czekał na nas Zbąszyń, z którym dzień wcześniej przegraliśmy. Ale tym razem zagraliśmy najlepszy mecz turnieju. Składne akcje w ataku, dobra gra w obronie, a strzały wyłapane przez nasze niezawodne bramkarki. Wygrywamy aż 3:0!
Warto podkreślić, że do drużyny marzeń turnieju zostały wybrane Karolina Miłkowska i Zofia Wawrzyniak! Gratulacje!

Skład złotej drużyny:
Karolina Miłkowska, Marta Dutkiewicz, Maja Dutkiewicz, Zosia Wawrzyniak, Zosia Rudnicka, Gosia Winter, Gosia Czerwińska, Ela Abai, Julia Kawecka, Julianna Gosławska, Natalia Bożek.

Trenerzy: Joanna Miłkowska i Łukasz Włoch

Fotorelacja w galerii – zapraszamy.