Łap okazję – zwiedzaj z nami Francję (zapisy do 28.02)

Magia Lazurowego Wybrzeża nie tylko na zdjęciach.

Zapraszamy na szkolną wycieczkę pełną wrażeń.

POŁUDNIOWA FRANCJA 7 DNI

SAINT TROPEZ – CANNES – NICEA – MONACO – MONTE CARLO – MONT BLANC – LA SALETTE – CHAMONIX – ANNECY – CERN 

Termin 10 – 16.07.2018

Czeka nas zwiedzanie najsłynniejszej i najpiękniejszej części francuskiego wybrzeża Morza Śródziemnego. To tutaj właśnie położone są słynne na całym świecie miejscowości Saint Tropez, Saint Raphael, Nicea, Cannes, Monaco. 

Zapraszamy na podróż do bajecznej krainy światowej klasy festiwali, luksusowych willi i kurortów oraz klimatycznych miasteczek, pachnąca lawendą, różami i jaśminem. Na Riwierze Francuskiej zachwyca wszystko – alpejskie krajobrazy, głębokie wąwozy, skaliste urwiska i piękne plaże.

Zapoznaj się z programem.

Informacje i zapisy do 28 lutego u p. Małgorzaty Matwijów.