Nagrody “Pomocna Dłoń” – rozdane

Szkoła salezjańska, to nie tylko wyniki i nauka. Szkoła salezjańska, to rodzina          i troska  o dobro drugiego człowieka.

„Pomocna Dłoń” jest nagrodą dla uczniów, którzy swój czas poświęcają dla drugiego człowieka, nie oczekując nic w zamian. Wśród nas takich osób jest wiele. Osób, które bezinteresownie pomagają, osób, które poświęcają siebie                                                   dla drugiego człowieka.

Po raz pierwszy Nagrody zostały przyznane w dniu urodzin księdza Bosko, dla którego drugi człowiek był zawsze ważny.

Dyrekcja przyznała trzy wyróżnienia, dla Marii Andrzejewskiej, Joanny Piaseckiej oraz Weroniki Mrozek za gotowość pomocy, inicjatywy i zaangażowanie w działania na rzecz klasy, szkoły i drugiego człowieka.

Nagrody – statuetki „Pomocna Dłoń” – za drobne gesty, gotowość niesienia pomocy, inicjatywy                        i zawsze otwarte serce w stosunku do drugiego otrzymały:

Zuzanna Kuczek, Julia Mrozek i Jadwiga Tomaszewska.

Nagrodzonym – gratulujemy postawy.

Dyrekcja Zespołu Szkół Salezjańskich