Półkolonie … sprawdź jak się bawiliśmy …

Co masz w sobie – Dzień 5

Ostatni dzień naszych półkolonii  Zobaczcie kogo gościliśmy i gdzie byliśmy! Bawiliśmy się świetnie 🙂

Co masz w sobie – Dzień 4

Dobrej zabawy nie ma końca! Przedstawiamy filmik z czwartego dnia zimowych półkolonii “Co masz w sobie?”.

 

Środę Popielcową na naszych półkoloniach zaczęliśmy od próby śpiewu, po której nastąpiła msza z posypaniem głów popiołem. Po mszy wyruszyliśmy spacerem do Galerii Posnani, by tam zagrać w kręgle, w które szło nam całkiem nieźle!

Co masz w sobie – Dzień 2

Drugi dzień półkolonii minął nam w szalonym tempie! Rano animatorzy prowadzili warsztaty (m.in. z tańca, szermierki czy survivalu). Po krótkiej przerwie udaliśmy się na Plac Zabaw LIDER, by tam zagrać w grę terenową, a później szaleć! Zobaczcie sami!

Co masz w sobie – Dzień 1

Pierwszy dzień naszych półkolonii, a w nim: tańce integracyjne, śpiew, film, zajęcia w grupach, sportowe wyzwania i wiele wiele więcej!