Niespodziewany, ale zasłużony sukces

W kwietniu ruszyły rozgrywki piłki nożnej, które mają wyłonić najlepsze szkolne drużyny w Poznaniu. Już w pierwszej rundzie trafiliśmy do grupy z SP 51, czyli szkołą posiadającą klasy sportowe o profilu piłkarskim. Podeszliśmy do meczy skoncentrowani, a to pomogło nam w odniesieniu zwycięstwa z gospodarzem turnieju (SP 51) w stosunku 2:0. W drugim meczu z SP 64 wystarczył nam do awansu remis, ale wygraliśmy ten mecz zdecydowanie, a z dobrej strony pokazali się wszyscy chłopcy, którzy w tym dniu reprezentowali naszą szkołę. Dzięki wygranej w tym turnieju awansowaliśmy do II rundy mistrzostw i będziemy w nim walczyć o awans do ścisłego finału.

Skład drużyny:

Jan Milanowski (kapitan), Adam Witczak, Michał Sidor, Daniel Zuber, Dawid Rychlik, Franek Kostka, Adam Mizera, Kuba Kubzdela, Rafał Kledzik, Franek Żurawski i Jan Drajer.

 Gratulacje!!!

Zapraszamy do galerii.