Drodzy Maturzyści – powodzenia!!!

„Zwyciężyć mogą Ci, którzy wierzą, że mogą” 

Wergiliusz

Drodzy Maturzyści,

przed Wami kilka ważnych egzaminów, które dadzą Wam możliwość studiowania wybranych przez siebie kierunków. Wszyscy jesteśmy w tych dniach z Wami.

Szkoła nauczyła Was wielu umiejętności, takich jak mnożenie, dzielenie, odmierzanie. Ćwiczyła pisanie opowiadań, analizowania sytuacji i stawiania hipotez. Te umiejętności wykorzystacie nie tylko podczas egzaminów maturalnych, ale każdego dnia.

Życzymy Wam,

abyście pisząc historię swojego życia, potrafili analizować sytuacje i dostrzegać wszystkie ważne wydarzenia, dzieląc je przy tym z innymi. Odmierzajcie odległości tak, aby znając drogę hamowania, zatrzymać się w dobrym miejscu. Wszelkie decyzje ważcie precyzyjnie, aby redukcja stresu nie musiała przebiegać zbyt gwałtownie. Pamiętajcie o tym co było, a idąc w dobrym kierunku, otwierajcie oczy na to, co przed Wami. 

Oby wiedza i umiejętności zdobyte w szkole, stały się dla Was przepustką otwierającą drzwi wszystkich wymarzonych uczelni.

Życzymy samych życiowych sukcesów 🙂

Dyrekcja i Nauczyciele

Zespołu Szkół Salezjańskich w Poznaniu