Liczymy na Was – pomagamy 7-letniemu Tomkowi z Zalasewa

„Każdy gest, nawet najdrobniejszy … zmienia świat, czyiś świat … „

Kochani, potrzebna jest Wasza pomoc, Wasze wsparcie – czasu jest niewiele, ale razem możemy pomóc.

Szkolny Wolontariat już w poniedziałek 28 maja zaprasza na charytatywny kiermasz słodkości. Każda złotówka ze sprzedaży przepysznych, domowych wypieków trafi na konto fundacji, by Tomek mógł rozpocząć leczenie ostatniej szansy.

Choroba Tomka zaczęła się w 2016 roku zupełnie niewinnie. Od bólu kolana, na który uskarżał się sześcioletni wówczas chłopiec. Po kilku miesiącach odwiedzania różnych specjalistów, rodzice usłyszeli diagnozę: ostra białaczka limfoblastyczna. Kiedy udało się ją pokonać rodzina Tomka odetchnęła z ulgą. Radość okazała się przedwczesna. Wznowę – najgorszy koszmar pacjentów po leczeniu onkologicznym – lekarze rozpoznali u Tomka w kwietniu tego roku. Ratunkiem dla chłopca jest podanie leku, który kosztuje 500 tysięcy złotych. Terapia preparatem Blincyto nie jest refundowana w Polsce.

Razem możemy więcej!