Dzień Mamy w SPA klasa 2a PSSP 25.05.2018r

Dzień Matki to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Tego dnia każde dziecko chciałoby podarować mamie coś cennego…a tego, czego naszym mamą brakuje najbardziej to wolny czas, który mogłyby przeznaczyć na swoje przyjemności. Postanowiliśmy więc zamienić naszą klasę w SPA – Centrum Relaksu i Regeneracji sił. Dzieci z ogromny zapałem przystąpiły do malowania paznokci, masowania dłoni, wykonywania tatuaży i masażu pleców. Hitem okazał się kącik muzykoterapii i aromaterapii, gdzie przy muzyce mamy koiły nerwy dnia codziennego, a wodna bryza orzeźwiała  i relaksowała. W między czasie mamy mogły konsumować pyszne sałatki owocowe przygotowywane przez dzieci. Podczas prelekcji wygłaszanej przez Franka mamy uzyskały cenne informacje odnośnie zdrowego odżywiania się. Miały również okazję poznać sposoby relaksowania się poprzez stosowanie odpowiednich ćwiczeń, które zaprezentował gość specjalny. Na koniec dnia mamy i dzieci przy herbatce i ciasteczku mogły wziąć udział w zabawie “Gorące krzesła” i  sprawdzić jak dobrze wzajemnie się znają. To był bardzo udany dzień.