Sukcesy naszych uczniów w konkursie Geografia z matematyką za Pan Brat!

28 maja 2018 r. w Zespole Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu odbył się finał międzyszkolnego Konkursu Geografia z matematyką za Pan Brat. W drodze eliminacji szkolnych, do finału przeszli Weronika Iwanowska, Tomasz Jędra oraz Michał Jastrzębski z klas trzecich PGS. Uczniowie ci, podczas finału musieli wykazać się wiedzą z geografii a także umiejętnościami z zakresu matematyki. Na uczniów czekały również niełatwe pytania z turystyki. Doskonała forma naszych uczniów pozwoliła im osiągnąć sukces.

W kategorii indywidualnej III miejsce zajął Michał Jastrzębski, natomiast w kategorii drużynowej Zespół Szkół Salezjańskich zajął II miejsce

Konkurs odbywał się w niezwykle przyjaznej atmosferze, o którą zadbali organizatorzy. Oprócz poczęstunku, podczas przerwy uczniowie mogli rozegrać Turniej Geograficznych Gier Planszowych wykonanych w ramach projektu gimnazjalnego przez uczniów Zespołu Szkół Pijarów.

Uczniom serdecznie gratulujemy!

Fotorelacja w galerii.