Belfer 2018

W galerii prezentujemy  pierwszą część zdjęć (autorstwa Łukasza Frasunkiewicza) z gali Belfer 2018. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Salezjańskich w Poznaniu tradycyjnie już, bo po raz czwarty odbyła się gala “Belfer”. Formuła jest niezmienna – uczniowie wcielili się w role znanych gwiazd estrady i przygotowali wyjątkowy mini playback show. Z roku na rok młodzież coraz bardziej zaskakuje widzów. Tym razem w realizację przedsięwzięcia zaangażowanych było ponad 90 osób. Uczniowie zrobili wspaniały prezent swoim nauczycielom. Zaprezentowali na scenie swoje zdolności aktorskie i taneczne. Widzowie zostali porwani do wspólnej zabawy i zaczarowani niesamowitą magią. Na scenie w tym roku można było zobaczyć Dawida Podsiadło, Korteza, Zalewskiego, Christinę Aguilere, Jenifer Lopez, Shakirę czy samą Beyonce.