Szkolna Kaplica

Drodzy Rodzice, miło nam poinformować wszystkich, że  dotarły do naszej kaplicy: ołtarz oraz ambona (na zdjęciu). Brakuje jedynie drobnej metaloplastyki, które jeszcze bardziej je ubogacą. Mogę również poinformować, że tabernakulum na które wspólnie zbieraliśmy pieniądze, ostatecznie dotrzeć w przeciągu 3 tygodni. To ogromna radość, że już niebawem będziemy mieli pełną kaplicę. Czekają nas jeszcze następujące prace: boazeria z drewna za ołtarzem, która ma zasłonić rury ciepłownicze, oświetlenie nad ołtarzem, długo wyczekiwana figura Dobrego Pasterza oraz odlew anioła nad tabernakulum, który będzie trzymał wieczną lampkę, droga krzyżowa. Oczywiście będziemy musieli gromadzić mniejsze rzeczy takie jak: naczynia liturgiczne, ornaty oraz bieliznę kielichową. Dziękujemy jeszcze raz za pomoc w tworzeniu tego dzieła. Pozdrawiamy Was serdecznie i modlimy się za wszystkich ludzi dobrej woli.