Maturzyści na wycieczce w Międzyzdrojach.

Początek października to wspaniały czas na wyjazd nad morze! Maturzyści zrobili sobie chwilę przerwy od nauki, aby po raz ostatni wyjechać na klasową wycieczkę do Międzyzdrojów. Pogoda była
cudowna, atmosfera radosna, co pozwoliło wszystkim odetchnąć przed maturalnymi zmaganiami i choć na chwilę się odstresować. W trakcie trzydniowej wycieczki udało się zwiedzić niemalże
wszystkie okoliczne atrakcje.
W Gabinecie Figur Woskowych mieliśmy okazję zrobić sobie zdjęcia ze znanymi osobami i postaciami z bajek. Spacerując Aleją Gwiazd, przymierzaliśmy nasze dłonie do odcisków dłoni znanych osób oraz podziwialiśmy na plaży zachodzące za horyzont słońce. Niecodzienną przygodą była podróż kolejką turystyczną nad znane Jeziorko Turkusowe oraz do Grodziska w Lubinie i Muzeum V3. Zanim jednak dojechaliśmy do celu, mieliśmy nieplanowany postój, gdy okazało się, że nasza kolejka „złapała gumę”. Tak to bywa, gdy już prawie dorosła młodzież korzysta z tego typu atrakcji. Ostatniego dnia odwiedziliśmy żubry, sarny i inne zwierzęta zamieszkujące Pokazową Zagrodę
Żubrów. Uczniowie zdający na maturze biologię i geografią, dzięki zwiedzaniu wystawy w Muzeum Przyrodniczym Wolińskiego Parku Narodowego, mogli zrobić szybką powtórkę wiadomości
dotyczących środowiska przyrodniczego wyspy Wolin. Jednak największą przyjemność sprawiły nam długie spacery brzegiem morza, wspólny śmiech i
rozmowy oraz jedzenie gofrów na molo w Międzyzdrojach.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii, aby choć na chwilę poczuć klimat naszej wycieczki!
Agnieszka Maląg