Wyjazd do wrocławskiego teatru “Capitol”

Młodzież naszej szkoły kocha teatr. Dlatego 24 listopada uczniowie wraz z panią Magdaleną Ławniczak i Sylwią Staszak wybrali się do wrocławskiego teatru “Capitol” na przedtawienie pt. “Rat Pack czyli Sinatra z kolegami”. Jeżeli myślicie, że ta sztuka nie jest dla każdego, to mylicie się. Piosenki nic nie straciły na swej aktualności, a piękna aranżacje i wykonanie zachwyciły publiczność. Młodzież znalazła też czas na odwiedzenie świątecznego jarmarku. Już w II semestrze wybieramy się na sztukę pt. “Szalone nożyczki”. To historia o pewnym zabójstwie w salonie fryzjerskim. Co ciekawe to widzowie wybierają zakończenie. Tym razem odwiedzimy Teatr im. Wojciecha Boguławskiego w Kaliszu. Do zobaczenia!

Fotorelacja w galerii – zapraszamy.