Półkolonie zimowe 2019 – fotorelacja

Dziś w naszej szkole rozpoczęły się zimowe półkolonie. Zaczęliśmy ten czas bardzo intensywnie i to na dodatek w klimacie hawajskim. Przeżyliśmy dziś: “Aloha party”, wybuchy chemiczne, integrację i zabawę grupową oraz spotkania tematyczne. Koniecznie zobaczcie – Półkolonie zimowe – dzień 1

Drugi dzień rozpoczęliśmy od sakramentów: spowiedzi i Eucharystii. Następnie wybraliśmy się na szaloną zabawę i grę terenową do placu zabaw Lider. Bolące stopy, spocone głowy i spragnione języki były dowodem na to, ze świetnie się bawiliśmy. Z resztą sami zerknijcie – Półkolonie zimowe – dzień 2

Dzień trzeci – basenowe szaleństwa. Półkolonie zimowe – dzień 3

Dzień czwarty – Dziś półkolonie podzieliły się na dwie grupy. Jedna miała warsztaty w Bramie Poznania,  druga grupa poszła do Muzeum Czekolady. Zapraszamy do fotoreportażu – Półkolonie zimowe – dzień 4

Dzień piąty – dziś zamiana grup i atrakcji 🙂 Półkolonie zimowe – dzień 5