Drugi Salezjański Bal Karnawałowy Rodziców i Pracowników Szkoły – prośba o fanty

Już za niecałe dwa tygodnie odbędzie się nasz Drugi Salezjański Bal Karnawałowy Rodziców i Pracowników ZSS. W trakcie zabawy odbędzie się loteria fantowa, z której dochód przeznaczymy na nasze szkolne Oratorium i Duszpasterstwo Młodzieży LINA.

Wszystkich rodziców i pracowników, którzy chcieliby wesprzeć tę inicjatywę, prosimy o przekazanie do sekretariatu do piątku 01.02.2019, zapakowanych w formie prezentu fantów, które rozlosujemy podczas Balu.  Uczestników Balu prosimy o przyniesienie fantów bezpośrednio na naszą karnawałową zabawę. Fantem może być na przykład dobra książka, płyta z muzyką lub filmem, słodycze.  Mile widziane są również inne, bardziej niekonwencjonalne fanty.

Z góry dziękujemy za Państwa wsparcie i zaangażowanie.

Rada Rodziców ZSS