Sportowe ferie

W dniach 21-27 lutego blisko 30 młodych sportowców z Zespołu Szkół Salezjańskich uczestniczyło w obozie sportowym organizowanym przez UKS Salezjanie Poznań i Salos Poznań. Zgrupowanie odbyło się w Zespole Szkół w Nowym Mieście nad Wartą gdzie trenowaliśmy trzy razy dziennie na pięknej pełnowymiarowej hali sportowej. Oprócz treningów i gier wspólnie bawiliśmy się w Aquaparku w Jarocinie, zwiedzaliśmy Spichlerz Polskiego Rocka, graliśmy w tenisa stołowego, oglądaliśmy ciekawe filmy i oczywiście graliśmy w chińczyka. Na salezjańskim wyjeździe nie mogło zabraknąć również tańców integracyjnych, które były świetną formą rozgrzewki przedmeczowej. Można je zobaczyć w naszym wykonaniu na Facebooku UKS Salezjanie Poznań.

Obozowiczami opiekowali się Iwona Czeszyk, Szymon Bułkowsk i Łukasz Włoch.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z obozu w galerii.