Międzyszkolny konkurs geograficzny Obieżyświat

Serdecznie zapraszam do udziału w XII edycji Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego Obieżyświat 2019. Finał tegorocznej edycji przebiegać będzie pod hasłem: “Azja – kontynent kontrastów”. Współorganizatorami konkursu są Poznańskie Stowarzyszenie Oświatowe i  Pracownia Dydaktyki Geografii i Edukacji Ekologicznej Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM.

Konkurs kierowany jest do uczniów klas III gimnazjów oraz ósmych szkól podstawowych.

Etap szkolny odbędzie się w naszej szkole 18 marca 2019 roku o godzinie 13.00

Finał konkursu przewidziany jest na 10 czerwca 2019 r. i odbędzie się na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu.

Zainteresowane osoby proszę o zapoznanie się  z regulaminem Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego Obieżyświat 2019 i zgłoszenie się do nauczyciela geografii do dnia 01.03.2019 r.

Agnieszka Maląg