Poczta walentynkowa

Dzień 14 lutego przypada każdego roku, ale każdego roku jest inaczej obchodzony – w tym roku innowacyjnie zadziałał nasz szkolny samorząd.
Opowiada Sebastian Podstawski: Wyszliśmy z czterema inicjatywami – standardowo uruchomiliśmy pocztę walentynkową. Czymś zupełnie nowym była akcja “Daj szansę miłości”. Każdy chętny uczeń wypełniał ankietę, jego oraz wszystkich innych uczestników odpowiedzi były przetwarzane przez nasz MIŁOSNY ALGORYTM (stworzony przez Marcina Szwarca). Wczoraj uczniowie otrzymywali kopertę z pięcioma osobami najbardziej do nich dopasowanymi. Akcja cieszyła się dużą popularnością – wzięło w niej udział 158 uczniów od klasy 8 do klasy 3 liceum. Dzisiaj, w same Walentynki zaproszony został przez nas gość – profesor chemii Karol Kacprzak, który opowiedział nam trochę o CHEMII W MIŁOŚCI (zdjęcia z tego spotkania niebawem). TO NIE KONIEC ATRAKCJI!! Dziś wieczorem organizujemy pierwsze “Salezjańskie Walentynki” – brat Karol Kliszcz opowie nam o miłości jako relacji, a następnie obejrzymy wspólnie komedię romantyczną przy popcornie i napojach. Zapraszamy!