Turniej charytatywny „Gramy dla Maćka”

W sobotę 2 marca odbył się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Salezjańskich turniej charytatywny „Gramy dla Maćka”. Celem było zebranie funduszy na leczenie chłopca oraz doskonalenie umiejętności gry w piłkę nożną. Oba cele zostały zrealizowane dzięki dużemu zaangażowaniu chłopców trenujących na co dzień w Salosie oraz takich drużyn jak Unia Swarzędz i KS Strzeszyn. Chłopcy zagrali dziesięć emocjonujących meczy, rozegraliśmy również konkurs rzutów karnych w trakcie którego emocje sięgały zenitu.

Turniej wygrała Unia Swarzędz przed Salosem i KS Strzeszyn. Puchary, które otrzymali zawodnicy ufundował Zespół Szkół Salezjańskich. Gratulujemy wszystkim zaangażowania i strzelonych bramek.

Turniejowi towarzyszył kiermasz, który przygotowali uczniowie klasy 5B PSSP i rodzice zawodników Salosu. Podziękowania należą się również Szymonowi i Stasiowi za prowadzenie stolika sędziowskiego i wszelką pomoc.

Dziękujemy za wsparcie!

Fotorelacja w galerii – zapraszamy.