Dzień Współpracy na Wydziale Ekonomiczno-Społecznym UPP

W dniu 12 lutego 2019 r., na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Wydział Ekonomiczno-Społeczny zorganizował IV edycję „Dnia Współpracy”. Wydarzenie dedykowane było uczniom szkół średnich, województwa wielkopolskiego, z którymi WE-S podpisał umowy partnerskie.

Uczniowie klasy 1 PSLO mieli możliwość uczestnictwa wykładach a po nich wraz                                         z nauczycielami zaproszeni zostali do uczestnictwa w wybranych przez siebie aktywnościach przewidzianych indywidualnym programem dla szkół partnerskich. W budynku Collegium Maximum odbywały się wykłady, warsztaty tematyczne oraz pokazy przygotowane dla uczniów specjalnie na ten dzień.

Więcej informacji i zdjęć z Dnia Współpracy można znaleźć na stronie internetowej Wydziału Ekonomiczno-Społecznego www.wespoznan.pl

 

Foto: Archiwum WES