Debata o współczesnych kobietach

 
Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet zorganizowaliśmy w naszej szkole debatę pt. “Być kobietą”. Wzięły w niej udział: Pani Agnieszka Baranowska, Pani Sylwia Staszak, Pani Katarzyna Rozala-Stępniak oraz przedstawicielka uczennic, Marta Kowalów. Spotkanie zaczęliśmy od krótkiego wykładu na temat historii emancypacji kobiet, a potem zaproszone Panie odpowiadały na pytania o najbardziej powszechne stereotypy dotyczące kobiet, co jest najważniejsze dla współczesnych kobiet, na czym polega niezrozumienie między kobietami i mężczyznami oraz czy równouprawnienie nie poszło za daleko. Dyskusja okazała się bardzo pouczająca. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnej – może następnym razem porozmawiamy o współczesnych mężczyznach?
 
Krótka fotorelacja w galerii – zapraszamy.