W drodze do Finału

16 marca w Swarzędzu odbył się Półfinał Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kategorii Dzieci z udziałem drużyny UKS Salezjanie Poznań złożonej z uczniów ZSS. W pierwszym naszym meczu zmierzyliśmy się z UKS Chynów Zielona Góra i po dobrej grze wygraliśmy 3:2. W drugim spotkaniu rywalizowaliśmy z Koplą Paczkowo i w dość pechowych okolicznościach zaledwie zremisowaliśmy. Wynik końcowy 2:2, a bramki straciliśmy w pierwszych sekundach meczu i w ostatniej sekundzie, ale to wystarczyło nam do awansu do Finału Ligi, który odbędzie się 13 lub 14 kwietnia.

Skład drużyny:

Tosia Kaczyńska, Ania Leśniewska, Ania Lisiecka, Zosia Lisiecka, Szymon Włoch, Piotr Łapacz, Tymon Stawik, Mateusz Ratajski, Jan Rister, Adam Narowski i Rafał Kisiel.

Trener: Łukasz Włoch

Gratulacje!

Zapraszamy do galerii.