XXXVII Festiwal Piosenki Francuskiej

Dnia 30 marca nasi uczniowie wzięli udział w XXXVII Festiwalu Piosenki Francuskiej. Jury oceniało walory głosowe, poprawność językową, dykcję, interpretację utworu i dobór repertuaru. Uczestnikami konkursu byli uczniowie Wielkopolski oraz Katowic.

Wszyscy uczestnicy festiwalu zaprezentowali bardzo wysoki poziom.  Nasi uczniowi odnieśli również sukcesy  w kategorii klasy młodszych i starszych szkoły podstawowej.

Ania i Zosia Lisieckie, które wykonały piosenkę „ Le bleu lumière” zdobyły II miejsce.  Zuzia Rudnicka i Weronika Krygier,  zostały nagrodzone II miejscem za zaśpiewanie  piosenki Zaz  „Je veux”.  II miejsce wywalczyła  również Julia Lisiecka, która  wykonała piosenkę” Si t’étais là”.

Gratulujemy wszystkim  uczestnikom.

Zapraszamy do galerii.