Pomyśl o wakacjach …

Droga Szkoło. W ubiegłym roku wielkim zainteresowaniem cieszył się nasz obóz dziecięco młodzieżowy. Z racji tego, chcemy w tym roku pojechać nie jednym, a dwoma autobusami.

W lipcu (od 2 lipca do 9 lipca; od wtorku do wtorku) tego roku, chcemy jechać do Stegny nad morze. Szczegółowy program będzie niebawem. Jednak już wiemy, co nas będzie czekać.

Odwiedzimy: Trójmiasto, popłyniemy do na Helu, zwiedzimy deltę Wisły, przepłyniemy statkiem kanałem elbląskim po pochylniach, zwiedzimy Elbląg i Malbork, będziemy kursować kolejami wąskotorowymi. Oczywiście w programie “plażing, smażing, zabawing” 

Stacjonować będziemy w ośrodku wypoczynkowym Bursztyn. Koszt całości to 1100 zł.

Karty kwalifikacyjne będą dostępne w portierni szkoły, od wtorku 12 lutego. Tam będą szczegółowe informacje co do kwoty. Zapisy będą trwały do 1 marca.

Zapraszamy młodzież i dzieci NIE TYLKO z naszej szkoły w wieku od 7 lat do klasy 8. Gwarantem wpisania na listę będzie zaliczka w wysokości 300 zł.

Ilość miejsc to 90. Mamy świadomość, że to wydaje się dużo, jednak w zeszłym roku zebralibyśmy z pewnością dzieci na 3 autokary.

Zatem proszę nie odkładać zapisów na później, ale zapisać dzieci do 1 marca. Kolejne atrakcje będą się ukazywać w późniejszym terminie.

Zapraszamy…