Majowa Akcja Biblioteczna

 
Uwaga! Uwaga! Szkolna Biblioteka wymaga wzbogacenia księgozbioru!
Serdecznie prosimy o aktywny udział w majowej “akcji bibliotecznej” – organizowanej na okoliczność corocznego Tygodnia Bibliotek.
Akcja odbędzie się 13 maja 2019 r. (w poniedziałek) w holu Szkoły. Do specjalnych skrzynek uczniowie klasy VI b zbierać będą poszukiwane tytuły. 
Prosimy, aby przynosić wyłącznie sugerowane listą książki, opcjonalnie  wrzucić “grosik” do skarbonki (na zakup brakujących tytułów). Skarbonka będzie mobilna – uczniowie klasy VI b zostali upoważnieni, aby taką zbiórkę przeprowadzić podczas dużych przerw. Zbierający będą posiadać specjalne identyfikatory z logo i pieczątką Szkoły.
Akcja będzie przeprowadzona w godzinach 7.30 – 16.30
Liczymy na duże zaangażowanie!
 
Rada Rodziców ZSS