Oddaj używany telefon – pomagając innym

Szkolny Wolontariat podejmuje kolejną akcję – a wszystko po to, żeby pomóc innym.

Przyłączamy się do akcji – przyłącz się i Ty 🙂

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Dzień Ziemi 2019, zapraszamy po raz kolejny do aktywnego uczestnictwa w XII edycji naszego ogólnopolskiego konkursu, tym razem pod hasłem: “Oddaj używany telefon komórkowy – pomagając innym”

Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych trafią do krajów rozwijających się w Afryce i Azji, gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom. 

Od poniedziałku tj. 6 maja  do 17 maja zbieramy używane telefony bez baterii – chcesz pomóc, przynieś używany telefon, zostaw go w pokoju nauczycielskim lub przekaż bezpośrednio p. Małgorzacie Matwijów lub p. Karinie Czarneckiej. Oddając telefon, pamiętaj o karteczce z imieniem i nazwiskiem oraz klasą. 

Więcej informacji o akcji zajdziesz TUTAJ