Sukces Wiktorii Drajer

DOSTALIŚMY DZIŚ BARDZO MIŁĄ WIADOMOŚĆ OD WIKTORII DRAJER! Wiktorio, cieszymy się Twoim SUKCESEM, kibicujemy Ci i wierzymy, że dalej będziesz realizowała swoje marzenia i plany! Powodzenia!  

Mail od Wiktorii:
Szanowny Księże Dyrektorze, 
mam nadzieję, że jeszcze Ksiądz mnie pamięta. 
Chciałabym bardzo podziękować Księdzu i całemu gronu nauczycielskiemu (bardzo żałuję, że nie mogę osobiście) za wychowanie mnie na człowieka, który nie boi się wyzwań i przygód oraz który potrafi poradzić sobie w każdej, przede wszystkim najcięższej, sytuacji. 
14 kwietnia wraz z dziewczynami z klubu Legionovia Legionowo zostałyśmy 5-krotnymi Mistrzyniami Polski Juniorek. Dla mnie jest to pierwszy złoty medal Mistrzostw Polski i cieszy ogromnie. 
Jednakże to nie tylko zasługa moja, klubu, dziewczyn czy też rodziców, stąd też mój e-mail do Księdza Dyrektora. 
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować całej Szkole Salezjańskiej za wspaniałe 10 lat spędzone w jej murach. Dziękuję za to, że pozwoliliście mi rozwijać się, że w każdej sytuacji byliście dla mnie wyrozumiali, wspieraliście i kibicowaliście ze wszystkich waszych sił. Dzięki Państwu jak i koleżankom oraz kolegom spełniłam swoje marzenia. Mój wysiłek, który włożyłam przez ostatnie 9 miesięcy i ten złoty medal dedykuję właśnie Wam.
DZIĘKUJĘ! 
Z poważaniem 
Wiktoria Drajer