Udanych wakacji :)

               Kochani Uczniowie,

za Wami 10 miesięcy zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Każdemu z Was gratulujemy wyników. Zrobiliście wszystko, aby Wasze świadectwa tak wyglądały.

Przyszedł teraz czas na krótki odpoczynek. Korzystajcie ze słońca, pięknych górskich widoków, morskich fal. Dostrzegajcie to, na co nie zawsze był czas w trakcie roku szkolnego.

Szanowni Rodzice,

Państwu dziękujemy z obecność, za wszystkie rozmowy i pomoc w każdej, nawet najmniejszej sprawie. Dziękujemy, że zawsze możemy na Państwa liczyć. Życzymy chwili odpoczynku i radości podczas rodzinnych wakacji.

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy szkoły,

dziękujemy za trud włożony w przekazanie wiedzy z wielu dziedzin i wpajanie zasad wychowania, za dbanie o szkołę. Dziękujemy za każdą godzinę Waszej pracy – w szczególności te wszystkie, które odbywały się poza murami szkoły. Wiemy, że tych jest najwięcej.

Wszystkim życzymy udanych wakacji, odpoczynku i niesamowitych wrażeń z wielu pięknych miejsc Polski, Europy a może i świata.

Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrekcja 🙂