Zakończenie roku 2019

„Przyjdzie rozstań czas…”
Zakończenie roku szkolnego to uroczystość jedyna w swoim rodzaju. W budynku szkoły, na boisku unosi się w powietrzu specyficzne napięcie i ogromna radość, bo upragnione wakacje już blisko. Nie brakuje też smutku i melancholii – to czas podsumowań, przecież kolejny rok za nami, a ósmoklasiści i gimnazjaliści kończą ważny, historyczny etap swojego życia. Obecne są tego dnia jeszcze inne emocje. Na pewno jest podekscytowanie i niepewność, bo przecież nie wiemy, jakie niespodzianki przyniosą nam najbliższe dwa miesiące. Czujemy też dumę, tak wiele osób otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wam udanych wakacji. Niech obfitują w wielkie radości i dadzą upragniony odpoczynek. Ładujcie baterie – widzimy się za dwa miesiące!  a tymczasem fotorelacja w galerii.