Finał II Ogólnopolskiej Olimpiady Pedagogicznej: edukacja – wychowanie – pomoc

12 czerwca 2019 roku na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbył się finał II Ogólnopolskiej Olimpiady Pedagogicznej „EDUKACJA – WYCHOWANIE – POMOC”, której organizatorem jest Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu.

Już po raz drugi uczestnicy Olimpiady walczyli o indeks najlepszego w Polsce Wydziału Pedagogicznego. Zakwalifikowani do III etapu licealiści pochodzili z Opola, Mielca, Chrzanowa, Legionowa, Ostrowa Wielkopolskiego, Lublina, Śremu  i Poznania.

Każdy uczestnik finału zaprezentował przygotowane przez siebie studium indywidualnego przypadku oraz odpowiedział na pytania Komitetu Naukowego Olimpiady.

Komitet Naukowy nagrodził wszystkich finalistów. Trzy osoby, które uzyskały najwyższą liczbę punktów, otrzymały indeks Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 12 czerwca 2019 roku o godzinie 16:00. Wręczenie nagród poprzedzone zostało wykładem dla wszystkich uczestników  i zaproszonych gości oraz koncertem zespołu muzycznego.

https://wse.amu.edu.pl/strona-glowna/content-wse/387129-gala-finalowa-ii-ogolnopolskiej-olimpiady-pedagogicznej-edukacja-wychowanie-pomoc