Offline Zone ❗

Coraz częściej mówi się, by zrobić sobie wolne od telefonu, komputera czy telewizji🙈. W naszej szkole macie szansę być offline przez cały czas, gdy trwają lekcje💪😄!! To nie jest żaden zakaz dla zakazu lub pretekst, by wpisywać więcej uwag i obniżać zachowanie. Potraktujcie to jako zachętę do tego, by żyć jeszcze bardziej, jeszcze pełniej, jeszcze aktywniej💥. Tworzymy Wam OFFLINE ZONE po to, by pomóc Wam budować trwalsze relacje międzyludzkie z tymi, na których Wam naprawdę zależy. To właśnie w szkole poznajemy ludzi, którzy zostają naszymi przyjaciółmi na całe życie. Poza tym podczas rozmów rodzą się najciekawsze idee🧠👀. Lepiej zapamiętacie wycieczkę klasową i zabawy z przyjaciółmi niż czas spędzony przed komputerem lub telefonem. Możliwe, że znacie kampanię przeciw cyberszaleństwu, by świadomie być offline. Jej motto brzmi: Wyłącz prąd, włącz się w życie! My dodajemy do tego hasła: WYŁĄCZ PRĄD🔌, WYŁĄCZ TELEFON📴 i WŁĄCZ SIĘ W ŻYCIE SZKOŁY! 🙂
Żyj z pasją na 100 % i wykorzystaj w pełni swój potencjał.