Ruszmy na szklak!

Serdecznie zapraszamy na pierwszy w tym roku szkolnym rajd turystyczny! Tym razem wybierzemy się na Maltę (ale nie na wyspę na morzu Śródziemnym 😉 ), gdzie weźmiemy udział w grze miejskiej. Naszym celem będzie odczytanie hasła utajnionego za pomocą piktogramów symbolizujących dyscypliny sportu, które można uprawiać nad Maltą. O tym, jakie litery należy przypisać poszczególnym symbolom, dowiemy  się od bohaterów gry – osób, które można (teraz lub w przeszłości) często spotkać w okolicach trasy Maltanki.

Zapraszamy uczniów klas 7-8 PSSP oraz klas PSLO. W rajdzie może wziąć udział rodzeństwo uczestnika.

Rajd odbędzie się w czwartek 26.09.2019 r. Wyjście ze szkoły o godzinie 16.00. Rajd potrwa ok 2 godzin. Uczestników prosimy o przyniesienie na rajd zgody na uczestnictwo w wycieczce oraz zgody na samodzielny powrót z ronda Śródka do domu.

Zapisy osobiście lub poprzez Librusa, przyjmujemy do środy 25.09.2019 r.

Agnieszka Maląg

Anita Stawik-Szablewska