Dzień Dresa 2019

W ostatni piątek, w naszej szkole odbył się dzień dresa. Jak co roku był to wyjątkowy moment w szkolnym kalendarzu. Na jeden dzień szkoła zmieniła się w istne blokowisko! Dresiarze z całego miasta ściągnęli do Zespołu Szkół Salezjańskich! Z tej też okazji, Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na Najlepszego Salezjańskiego Dresa. W tym roku, ten zaszczytny tytuł przypadł Janowi Milanowskiemu z klasy 1A PSLO! Najlepszym Salezjańskim Dresem wśród grona pedagogicznego została Pani Sylwia Staszak! Nie można też zapomnieć o wyjątkowym wyróżnieniu dla profilu matematyczno- fizycznego z klasy 3 PSLO. Całe 17 osób wraz z nauczycielami, Panią Katarzyną Rozalą- Stępniak oraz Panią Stanisławą Jonczyk było przebrane!

Dzień dresa jak co roku przyniósł wiele uśmiechu na twarzach uczniów i nauczycieli, oraz urozmaicił szkolną codzienność.
Następny dzień tematyczny już w styczniu, a będzie nim dzień szlafroka i ciepłych kapci!

Fotorelacja w galerii.