Warsztaty UAM Be English – Języki mają głos! w naszej szkole

W naszej szkole w roku szkolnym 2019/2020 odbywają się warsztaty UAM Be English Języki mają głos! w ramach Kolaboratorium UAM. W warsztatach bierze udział grupa 26 wybranych uczniów klas 5 PSSP. Uczniowie mają okazję poczuć się jak studenci podczas zajęć z wykładowcami akademickimi Wydziału Anglistyki UAM. Swoje umiejętności będą doskonalić podczas warsztatów:1. Jak się uczyć? – gdzie poznają techniki uczenia się języka obcego.2. Polskie i angielskie dźwięki. 3. Mówimy po angielsku – zadania komunikacyjne.4. Angielski w grach. 5. Przygoda z literaturą 6. Moja wymarzona podróż – warsztat o  kulturze i geografii krajów anglojęzycznych. 
Kurs rozwinie u uczniów kompetencje językowe, interkulturowe oraz związane z efektywnym uczeniem się języka obcego.
Zapraszam do śledzenia relacji z kolejnych warsztatów!
Szkolny koordynator projektu Sonia Nowak