Noc Humanistów

W piątek 22 listopada odbyła się w PSLO druga w historii szkoły Noc Humanistów. Licznie przybyli humaniści z wszystkich klas licealnych, a także przyjaciele nauk humanistycznych, pragnący włączyć się w warsztatowo – literacko – integracyjne zajęcia, przygotowane przy ważnym współudziale absolwentów PSLO, dobrze bawili się niemal do samego rana. Pragniemy podziękować absolwentom, którzy przybyli, by wraz z nami zgłębiać uroki nauk humanistycznych i wtajemniczać młodszych kolegów m.in. z meandry zapożyczeń angielskich i węgierskich, iluzje naszych umysłów, tajniki psychologii i języków aglutynacyjnych, czy mechanizmy tworzenia się mitów. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę!
O fotograficzne udokumentowanie spotkania zadbał również nasz absolwent – Łukasz Frasunkiewicz.

Fotorelacja w galerii.