THE VOICE OF SALESIANS

W Mikołajki, 6.12.2019 r. w naszej szkole odbył się II Szkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej THE VOICE OF SALESIANS. Podczas konkursu mieliśmy przyjemność obejrzeć 40 występów w trzech kategoriach wiekowych: klasy 4-5 PSSP, klasy 6-8 PSSP, Liceum. Występy konkursowe oceniało jury w składzie: p. Sonia Nowak (przewodnicząca jury), p.Paulina Madajczak, p.Alicja Matuszczak, p. Magdalena Matysiak.

Klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

Klasy 4-5 PSSP: I miejsce: Zofia i Anna Lisieckie 5C PSSP II miejsce: Kinga Lisiak 5B PSSP III miejsce: Mateusz Kwiatkowski i Franciszek Szymański 5C PSSP

Klasy 6-8 PSSP: I miejsce: Jakub Nowicki 6B PSSP II miejsce:   Karolina Kosla i Weronika Biedrowska 8B PSSP III  miejsce:   Jan Nowicki 8A PSSP// Adam Bożek 6B PSSP (dwa miejsca trzecie)

Liceum:  I miejsce: Aleksandra Rumińska 1C PSLO II miejsce: Alicja Jencz 1A PSLO III miejsce: Olga Prostak 1D PSLO
Została również przyznana nagroda Ulubieńca Publiczności, która została wyłoniona spośród głosów naszych uczniów i nauczycieli. Nagrodę tę największą liczbą głosów otrzymał Antoni Syrysko 1D PSLO.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konkursu i zapraszamy w przyszłym roku!