Salezjańskie bluzy na feriach

Przed nami wspaniałe dwa tygodnie FERII❄☃, czas relaksu, podróży🚗 i niesamowitych wrażeń😎.

Z tej okazji ogłaszamy piątą edycję KONKURSU na ZDJĘCIE pod TYTUŁEM: Salezjańskie bluzy na feriach!
Wystarczy:
➡ zrobić kreatywne zdjęcie📸, na którym jesteś ubrany w salezjańską bluzę szkolną;
➡ wstawić fotę na swój facebookowy profil ze zdaniem, w którym WSPOMINACIE o naszej szkole: Salezjańska Bluza pozdrawia @Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu z… ;
➡ polubić profil naszej szkoły👍,
➡Dzieci z klas 1-6 również mogą wziąć udział w konkursie – podeślijcie nam swoje zdjęcie z opisem na maila lub poproście Rodziców, by udostępnili Wasze zdjęcie na swoim profilu.
➡ wysłać zdjęcie na maila: skameraaa@gmail.com.
Nie martw się salezjańska bluza pasuje do każdego krajobrazu. Gdziekolwiek będziesz spędzał ferie, nie zapomnij o nas! Najbardziej salezjańskie, radosne trzy zdjęcia ZDOBĘDĄ – NAGRODY!
MACIE CZAS DO 10 lutego! 🙂