ZOSTAŃ W DOMU I POWSPOMINAJ!

Kochani Uczniowie i Byli Wychowankowie Salezjańscy!
Wykorzystajmy ten nadchodzący czas w domu na to, by się czegoś nowego nauczyć, by umacniać więzi rodzinne, by wartościowo spędzić ze sobą czas, rozmawiać i ➡️WSPOMINAĆ!! Wiemy, że bardzo brakuje Wam wspólnych spotkań. Złapcie zatem te chwile, gdy jesteście w domu. Odszukajcie Wasze ulubione zdjęcia, które przywołują niezapomniane momenty z przyjaciółmi ze szkoły. Prześlijcie nam je i krótko opiszcie: co to za ważne, miłe czy śmieszne wspomnienie. PUŚĆCIE DOBRĄ ISKRĘ WSPOMNIEŃ, niech leci dalej. Nie bójcie się reakcji, opinii. Zamartwianiem się niczego nie zmienimy. Rozbijmy internet dobrymi wspomnieniami.

TO CZAS, by DOCENIĆ nasze PRZYJAŹNIE oraz wspólnie spędzony czas w szkole i na wycieczkach
PS. Jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku, to może podsyłać nam zdjęcie i opis na maila: skameraaa@gmail.com