Mamy finalistę 69. Olimpiady fizycznej.

Informujemy, że Marcin Szwarc, uczeń klasy trzeciej PSLO uzyskał tytuł finalisty 69. Olimpiady fizycznej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

1. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej zawody III stopnia 69. Olimpiady Fizycznej są odwołane. W związku z tym Komitet Główny podjął decyzję, że wszyscy uczniowie zakwalifikowani do zawodów III stopnia 69. Olimpiady Fizycznej otrzymują tytuł Finalisty Olimpiady Fizycznej.
2. W związku z odwołaniem zawodów III stopnia, kwalifikacja do reprezentacji Polski na Międzynarodową Olimpiadę Fizyczną (MOF) oraz Europejską Olimpiadę Fizyczną (EOF) odbędzie się przy uwzględnieniu wyników uzyskanych w zawodach II stopnia.
Do reprezentacji na Europejską Olimpiadę Fizyczną będą kwalifikowani uczniowie spoza tegorocznych klas maturalnych.