WSPOMNIENIE – INNE NI呕 WSZYSTKIE 馃挍

Kochani Uczniowie!
Wiele razy zdarzy艂o mi si臋 narzeka膰, 偶e jeste艣cie zbyt g艂o艣no馃棧. Ha艂as jak na lotnisku馃洬聽cz臋sto przeszkadza艂. I to, 偶e przepychacie si臋 mi臋dzy sob膮, wymy艣lacie dziwne i totalnie kosmiczne zabawy馃幉馃敨鈿斤笍馃彃馃ぜ鈥嶁檪锔忦煠光嶁檧锔, o kt贸rych najdelikatniej mo偶na powiedzie膰 niew艂a艣ciwe馃榿. Tak. To prawda鈥taram si臋 te偶 pami臋ta膰, 偶e m艂odo艣膰 rz膮dzi si臋 swoimi prawami.聽馃槈聽Dzisiejszy poranek i pustka sprawi艂y, 偶e bardzo zat臋skni艂am za Wami!馃槩聽Za tym przyjemnym gwarem Waszych rozm贸w, za Waszym u艣miechem… Czekam z niecierpliwo艣ci膮 i t臋sknot膮, kiedy ta pusta przestrze艅 wype艂ni si臋 wasz膮 radosn膮 obecno艣ci膮. Kiedy zn贸w zaczniecie narzeka膰 pod klas膮, 偶e tyle trzeba si臋 uczy膰馃摎. Kiedy zn贸w b臋dziecie z u艣miechem opowiada膰 o swoich przygodach馃殞聽i pasjach馃弴馃幁馃幐, podj臋tych wyzwaniach馃毚鈥嶁檧锔忦煆娾嶁檪锔徛爄 planach na przysz艂o艣膰. Oczami wyobra藕ni ju偶 widz臋, jak ustawiacie si臋 pod klas膮馃帓, robicie sobie 偶arty,馃お聽zajmujecie swoje miejsca w klasie i wymy艣lacie tysi膮ce sposob贸w na przetrwanie najbli偶szych 45 minut馃懇鈥嶐煆. Gdy obserwuj臋 puste korytarze, wiem jedno: BEZ WAS NIE MAM SENSU! Nadal istniej臋, ale tylko jako budynek…馃彨
To co dzieje si臋 teraz, b臋dzie kiedy艣 tylko wspomnieniem. B膮d藕cie rozs膮dni, dbajcie o swoje cia艂o i dusz臋. Kiedy艣 wszystko wr贸ci do normy i b臋dzie jak pi臋kny, nieoczekiwany prezent馃巵馃帀. Mo偶emy si臋 podda膰 albo walczy膰!
Wysy艂am du偶o dobrej energii i 偶ycz臋 spokojnego dnia Wam wszystkim!聽鈽锔
WASZA SZKO艁A