Kochani Maturzyści :)

Chodziliśmy razem do szkoły z przystanków, jeździliśmy autobusem, siedzieliśmy na korytarzu. Przez te kilka lat zdążyliśmy się dobrze poznać. Wiemy jakiej słuchacie muzyki, którą pizzę lubicie, na premierę jakiego filmu czekacie i co planujecie w przyszłości. Zostaliście naszymi kompanami do zabawy, pocieszycielami, powiernikami sekretów. W wielu z was znaleźliśmy prawdziwych przyjaciół. Teraz świat stoi przed wami otworem. Odważcie się marzyć o rzeczach wielkich, od czasu do czasu zróbcie coś na przekór logice, bo wbrew temu co mówi świat nie wszystko musi się opłacać i choć jesteście już dorośli pamiętajcie, że dobrze widzi się tylko sercem. Szkoła bez was nie będzie już taka sama. Będziemy tęsknić !
Wasza ulubiona i jedyna w
swoim rodzaju 2 liceum
P.S. Odwiedźcie nas czasami 😉