Dziękuję …

Spisaliście się wspaniale. Serdecznie wszystkim dziękuję za Wasze wspaniałe słowa- Sylwia Malicka – psycholog szkolny.

Laura dziękuje Paniom za ciekawe lekcje i zainteresowanie przyrodą 🙂

Laura W. na zdjęciu stoi pod najstarszym dębem w Polsce – Rusem z Rogalina. (Laura ostatnio przerabiała „w szkole ” temat pomników przyrody.)
Laura kl 2b

PODZIĘKOWANIA

W czasie tak trudnym dla wszystkich nauczycieli, którzy swą pracę opierają na bezpośrednich kontaktach z uczniami, wychowankowie nie ukrywają swojej wdzięczności za obecne prowadzenie wykładów za pośrednictwem mediów. My, uczniowie Zespołu Szkół Salezjańskich pragniemy Wam z całego serca złożyć najserdeczniejsze podziękowania za ogromne zaufanie, jakim nas obdarzyliście, za życzliwość i potężną dawkę energii, która dodaje nam otuchy i codziennie budzi w nas chęć do dalszego rozwoju. Dziękujemy za otrzymaną wiedzę, którą wykorzystamy w dalszych etapach naszego życia, a w szczególności w budowaniu własnej świadomości świata. Bardzo za Wami tęsknimy i mamy nadzieję, że niebawem sytuacja ulegnie poprawie i będziemy mogli się z Wami spotkać.

Dobrosława Wiśniewska kl. I E PSLO

NAUCZYCIELE SĄ DLA NAS WAŻNI PONIEWAŻ , GDYBY NIE ONI PRAKTYCZNIE NIC BYM NIE UMIAŁ. 

POZDRAWIAM SERDECZNIE 

Adam Matysiak kl. 4 a🙂

Kochani Nauczyciele
Dziękuję Wam za poświęcony czas, zaangażowanie i wytrwałość. Dziękuję za dobre słowa, które dodawało mi skrzydeł i pozwalało uwierzyć we własne siły zwłaszcza w tym trudnym okresie. Dziękuję za pokazanie, że porażki mogą czegoś pożytecznego nauczyć, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, a miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni. Dziękuję za codzienny przykład, jak być mądrym i dobrym człowiekiem.
Pozdrawiam
Kacper Kureń 1D PSLO

Za trud, za cenne rady,
za to co pozostaje w głowie –
chcę dzisiaj podziękować
wszystkim nauczycielom.
Miłosz z klasy 4a

Dziękuję za ogromne wsparcie, zrozumienie, życzliwość. Dziękuję za wirtualny uśmiech. Dziękuję za wszystkie miłe słowa, za przypomnienia, za pomoc w odnalezieniu się w tych wszystkich teamsach, outlookach, librusach…  Dziękuję, za poczucie, że jesteśmy w tym razem. Dziękuję za świadomość, że zawsze mogę poprosić o pomoc. Dziękuję, że cierpliwie odpowiadacie na pytania, ze szukacie rozwiązań, że nie zostawiacie nas samych. Dziękuję, że staracie się mimo trudnej sytuacji nas uczyć. Dziękuję, że możemy wspólnie przeżyć nową przygodę…
Po prostu i zwyczajnie – DZIĘKUJĘ!
Pozdrawiam,
Olek